Закрити завантаження

Карапчівське лісництво

Карапчівське лісництво

Карапчівське лісництво розташоване на території  Вижницького району. Контора лісництва знаходиться в селі Карапчів, Вашківецької ОТГ (Вижницький район),Чернівецької області.

Очолює  Карапчівське лісництво лісничий Липованчук Юрій Іванович.

У 2009 році, після закінчення навчання у Сторожинецькому лісовому коледжі був прийнятий на роботу у Карапчівське лісництво техніком  - лісівником, пізніше старшим майстром, помічником лісничого. Одночасно продовжив навчання у Чернівецькому Національному Університеті  заочно. У 2017 році став керівником  Карапчівського лісництва.

          Лісництво загальною площею 3718 га організоване в 2000 році на базі лісів КСП Вижницького району, а саме КООП «Черемош», КСП  «Світанок», КСП «1 ТРАВНЯ», КСП ім.О.Кобилянської», КСП «Червона калина».

Межує з землями Банилівської ОТГ, Вашківецької ОТГ, лісами ДП «Кіцманське АПК», ДП «Берегометське ДЛМГ», Буковинським  та Іспаським  лісництвом.

Переважаючими породами є бук та ялиця. Великі площі насаджень формує граб звичайний. Незначні площі зайняті дубом червоним, дубом звичайним, липою дрібнолистою, вільхою чорною, осикою.

Через територію лісництва протікають невеликі  річки, такі як Глибочок, Рептена, Коритниця, Бережонка, Бережниця.

Від створення лісництва до 2017 року лісництво очолював  Мишковський Ярослав Миколайович, який з усією відповідальністю ставився до збереження лісового фонду, функціонування і розвитку лісового господарства.

На даний момент в Карапчівському лісництві працюють: лісничий, помічник лісничого, 6 майстрів, 5 лісників, бухгалтер, лісокультурниця, троє  лісорубів.